PARTNEŘI PROJEKTU

 
Tato sekce je věnována oboustrannému partnerství Fichtl Půjčovny - Czechoslovakia Moto a druhé strany na obchodu zúčastněné - profit nemusí vždy nutně znamenat platidlo. 
Pod obchodní poctivostí rozumíme, že všechny strany na obchodě zúčastněné, zejména však zákazník, musí být po provedení obchodu bohatší, než byly před tím. Poctivé vedení výroby nebo obchodu znamená tvoření hodnot.

Čím poctivěji je veden obchod nebo průmysl, tím menší zisk si ponechá výrobce nebo obchodník a tím větší zisk z toho plynoucí přenáší na své obchodní přátele nebo spolupracovníky. 

Čím vyšší je morálka obchodníků a výrobců, tím bohatší je lid, tím bohatší je celá země. Nemůže být bohatství tam, kde lidé jsou zaměstnáváni vzájemným podváděním, nemají čas na budování hodnot, na vytváření bohatství.“

 

ROMAN TLUSTÝ EST 1981

Roman Tlustý se sice zabývá brašnářstvím od vyučení v roce 1981, ale zrod Brašnářství Tlustý a spol. začal až v roce 2013. Po letech prosperity a hojnosti kolem roku 2006 přestali chodit zákazníci, dluhy se navyšovaly. Došlo i na exekutora, který chtěl zabavit stroje. Roman se však po 20 letech dřiny nechtěl vzdát. Bylo třeba udělat zásadní rozhodnutí..... 

 

Dnes se lze Romanem Tlustým setkat v jeho ateliéru na Ostrčilově Náměstí v Praze Nuslích. S panem Tlustým v současném momentě spolupracujeme na vývoji a výrobě produktu pro všechny přátelé Jawy a naši Fichtl Půjčovny tzv. Dolarky či MoneyClipu.


DRIFITIX

Aplikace Driftix je unikát světového charakteru s českými kořeny a německou přesností. Globální palatforma, chcete-li aplikace, pro motorkáře. Motorkáři drží pospolu a v tom jim chceme pomáhat. Staň se hrdým členem Driftixu, členem globální motorkářské komunity.

Driftix aneb jak to vše začalo:

Všechno zlé je k něčemu dobré. Představte si, že se vydáte na svém motocyklu do Afriky, někde uprostřed saharské pouště (kde se teplem i barva na přilbě stává opět tekutou) Vám vyhoří elektrika. Co uděláte?

Václavovi Turkovi, partnerovi našeho projektu se přesně toto stalo. K řešení této svízelné situace by mu bývala postačila obyčejná pájka, ale kde poušť, tam poušť.

Na základě této příhody začal Václav přemýšlet, jak pomoci všem těm co mají na svých cestách nějakou potíž.

Říká se, že motorkáři jsou jako jedna rodina a drží pospolu. A tak vznikla myšlenka globální platformy pro motorkáře Driftix (právě s onou funkcí - vyslání signálu nouze "Žádosti o pomoc" všem v okruhu 200 km) tato myšlenka je dnes již skutečnosti.

Připojte se i Vy do globální komunity motorkářů. 

  • Nechte se navigovat k příteli který s Vámi sdílí svou polohu
  • Pomozte někomu v nouzi
  • Poznejte nové lidi a místa která doporučují ostatní motorkáři
  • Dejte jedním klikem vědět rodině že jste dorazili do místa určení v pořádku

...to i mnohem více je světový unikát, česká vynalezavost Václava Turka a jeho týmu.


hotel HILTON PRAGUE

Hotel Hilton Prague, je jeden z největších Pražských hotelů postavený na začátku 90. let.

Kapacita hotelu je cca 1600 lidí + zaměstnanci / cirka 800 pokojů + prezidentské apartmány + kongresová hala + ballroom + sky bar + garáže + restaurace + 2 bary + wellness s bazénem a posilovnou + kasino + obchody.

Na hlavní hotelové recepci je možné zakoupit a objednat naše služby. Motocykl i rádi přistavíme k hlavnímu vchodu hotelové komplexu.